niedziela, 6 listopada 2016

Cat eye flat glass czyli kocie wariacje

Okulary przeciwsłoneczne są piękne, ale
ta marynarka jest wprost prześliczna!
Kocie spojrzenie to jest jedna z tych rzeczy, do której dąży większość kobiet. Tajemnicze kocie oczy z pewnością robią niezwykłe wrażenie na mężczyznach, co staramy się osiągnąć skomplikowanym makijażem. Jednak w słoneczny dzień, gdy słońce nie pozwala nam eksponować wszystkich walorów naszego makijażu, możemy ukryć nasze oczy za interesującym modelem okularów flat glass. Dzięki temu, że hurt (okulary przeciwsłoneczne również) rozwija się bardzo szybko, mamy dostęp do takich modeli okularów.

Prezentowany przeze mnie model jest interesujący z wielu powodów. Delikatne złote oprawki pasują do karnacji modelki. Są eleganckie i bardzo kobiece, ich ciekawy kształt pięknie podkreśla owal jej twarzy. Dodatkowo wyglądają na świetnie dopasowane i bardzo wygodne.

Zachwyca mnie zwłaszcza ogół stylizacji. Wygodna czapka beanie, wzorzysta marynarka, lekki szary szal i prosta czarna koszulka to outfit, w którym trudno nie czuć się dobrze. Biorąc pod uwagę fakt, że dobry hurt (okulary słoneczne w szczególności) to przede wszystkim produkty pasujące do każdego, te okulary są świetnym przykładem jak wybierać asortyment.

Szczególną uwagę warto również zwrócić na elegancko przycięte szkła, które nie do końca wypełniają oprawki. Dobry wygląd szkieł w tym przypadku to połowa sukcesu.

Staram się interesować nie tylko modą samą w sobie, ale również różnymi sposobami pozyskiwania wymarzonych przedmiotów. W tym przypadku w grę wchodzi hurt - okulary ściąga się w wielkich ilościach, a potem rozprowadza po klientach detalicznych. Warto przy tym zauważyć, że bez dobrego podejścia ciężko "wyczaić" dobre okazje jak te okulary.

Podobnie rzecz wygląda jeżeli chodzi bierzemy pod uwagę inne okulary. Taki hurt - okulary korekcyjne również się sprowadza często z daleka. Ale co zrobić, tak wygląda życie. A prezentowane przeze mnie okulary są przepiękne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz