sobota, 29 października 2016

Jesienne zachcianki - okulary thin brow

Jesień to czas nie tylko na porządki w szafie (czytaj wyciągnięcie z czeluści szafowych całej wełny, dzianiny, płaszczy i arsenału ciepłych skarpetek), ale przede wszystkim czas na zakupy! Jesienne stylizacje warto uzupełniać interesującymi dodatkami. Ostatnio w poszukiwaniach nowych rzeczy do kolekcji natrafiłam na ciekawy model okularów thin brow.

Te okulary przeciwsłoneczne z pewnością
przykuwają uwagę!
Interesujące mnie okulary przeciwsłoneczne hurtownia wystawiła za dość niewielką kwotę. Nie jest to cena zaporowa, dlatego zdecydowałam się bardziej przyjrzeć produktowi. Okulary na modelce prezentują się dość nietypowo, a jednocześnie ciekawie. Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na dopasowanie kolorystyczne - róż okularów świetnie kontrastuje z żółtą bluzą, a jednocześnie uzupełnia kolorem czapkę oraz komin.

Sam fason wydaje się dość trudny do noszenia. Nie są to typowe muchy, w jakich pomyka wiele kobiet ani też model klasyczny tak tak wayfarer. Dzięki temu, że okulary hurtownia sfotografowała w ciekawej stylizacji możemy już kombinować do czego będą pasowały. Z pewnością trudno będzie je założyć do sukni wieczorowej... Ale na spacer ze znajomymi będą już świetnym rozwiązaniem! Moim zdaniem pasują nie tylko do neonowych kolorów, jak te przedstawione na zdjęciu, ale również do spokojniejszych, ciemnych - w szczególności zieleni i brązu. Będą świetnie ożywiały wygląd każdej z nas.

Trudno określić do kogo będą pasowały te okulary słoneczne. Hurtownia wybrała modelkę o dość owalnej twarzy, która praktycznie w każdym fasonie będzie wyglądała dobrze. Osobiście uważam, że drobne, pociągłe twarze będą najlepiej wyglądały w tym fasonie, natomiast buzie szersze, okrągłe będą niepotrzebnie powiększone przez te okulary.

Okulary widziałam w co najmniej 3 kolorach, także jeżeli nie lubicie różu - z pewnością znajdziecie coś bardziej neutralnego. Z tego co zauważyłam, okulary korekcyjne hurtownia ma również w ciekawych cenach - przede wszystkim mam na myśli typowych okularników, dla których moda zamyka się w nudnych, oklepanych i opatrzonych fasonach.

2 komentarze:

  1. te okulary przypominają mi trochę google narciarskie ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jest pewne podobieństwo :) ale to są imo google miejskie :)

      Usuń