czwartek, 24 listopada 2016

Vintage okulary na zimę

Wiele z Was z pewnością ma problem z okularami przeciwsłonecznymi zimą. Bo jak to tak? Przecież to na wakacjach się błyszczy w okularach, a zimą co najwyżej na narty... Tymczasem dobre okulary przeciwsłoneczne to wspaniały prezent nie tylko na wakacje, ale również na zimę czy lato. A ja dodatkowo jestem fascynatką zerówek...
Te okulary zerówki z pewnością
pasują do każdego, kto szuka
własnej drogi w doborze okularów


Okulary, które prezentuję są bardzo delikatne, ale mają pazur. Co prawda okulary słoneczne hurtownia promuje w największym stopniu, jednak to zerówki w tym tygodniu zdobyły moje serce. Są zdecydowanie najładniejsze i najbardziej szykowne. Pasują idealnie do twarzy modelki, a ich kształt jest dość uniwersalny i każdy, nie tylko - ona - wyglądałby dobrze w takim fasonie. Oczywiście nie należy przywiązywać się zbyt mocno do jednego typu, jednak ja jestem bardzo dobrze nastawiona do konsekwencji w ubiorze, a jeszcze bardziej w dodatkach. Nie należy ich miksować w nieprzemyślany, losowy sposób i dlatego takie okulary wymagają dość neutralnej oprawy.

Co prawda okulary hurtownia prezentuje w jesienno-zimowym zestawieniu z czapką beanie i kominem, jednak mogą one być również inspiracją na inne pory roku. Na wiosnę zamiast komina można założyć elegancką apaszkę lub szal i połowa stylizacji jest "załatwiona" pięknymi dodatkami. Nie trzeba już kupować super dopasowanych do siebie setów stylistycznych, wystarczy zainwestować w dość skromne ubrania, które z pewnością wszyscy mamy w naszej szafie.

Żeby było ciekawiej, podobne do prezentowych dzisiaj na modelce przedmioty można zastosować w inny sposób. Okulary przeciwsłoneczne hurtownia prezentuje w bardzo podobny sposób i z podobnymi zestawieniami "zimowymi", dzięki czemu możemy być pewni, że nie będzie dla nas problemu z porównaniem podobnego fasonu okularów w wersji "przeciwsłonecznej"

Dzięki temu, że okulary zerówki mogą być dobrą inspiracją dla osób z wadami wzroku, warto zwracać na nie szczególną uwagę. Okulary korekcyjne hurtownia z pewnością prezentuje równie dobrze, a same oprawki mogą być świetnymi dodatkami, idealnymi do przerobienia przez uzdolnionego optyka :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz